درباره ما|معرفی HighCMS|امکانات سیستم|استخدام طراح وب|ويژه مشتریان|همکاری با ما
جستجوی پیشرفته
 
 
 

HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت محتوای وب سایت (Content Management System) کاملا فارسی می باشد که پس از برسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است. از آن تاريخ تا کنون ٢9 نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاضر آخرين نگارش برنامه ، 8.7 ميباشد.

 
 

 آريانيک پس از طی 3 سال موفق ( 1380 تا 1383 ) در جذب بازار و پاسخگوئی به نیاز مشتریان CMS ، از سال 1384 با توجه به برخی از کمبود های سیستم توليد و مدیريت وب سایت ( به دليل ساختار کلی CMS ) برای سازمان ها و ارگانهای بزرگ ، اقدام به توليد پورتال سازمانی به جهت تکمیل امکانات وب سایت و ارتباطات داخل سازمانی نمود .

 
 

معرفی HighCMS

CMS (Content Management System) نام عمومی نرم ‏افزارهايی است که برای مديريت محتوای وب ‏سايت‏های پويا مورد استفاده قرار می‏گيرند. اين نرم‏افزارها اين امکان را به مديران وب‏ سايت‏ها می‏دهند که بدون داشتن هرگونه اطلاعات فنی و برنامه ‏نويسی به مديريت محتوای وب‏ سايت خود بپردازند. علاوه بر ايجاد و نگهداري وب سايت، کنترل گردش اطلاعات،مديريت چيدمان و نحوه نمايش اطلاعات از بخشهاي اساسي سيستم مديريت محتواي وب سايت مي باشد.

 

از آنجایی که نرم افزار مدیریت محتوای گروه  آریانیک تماماً توسط متخصصان ايراني و فارسي زبان طراحي شده است  لذا بر خلاف ديگر نرم افزارهاي ترجمه شده به فارسي در هيچ قسمتي كاربران ايراني را با مشكل مواجه نمي‌كند و نیز خصوصیت بارز این سیستم که باعث متمایز شدن آن از نمونه های داخلی و خارجی گردیده ، تولید سایتهای پویا به زبانهای دلخواه  بدون تغییر در ساختار نرم افزاری آن می باشد.

 

HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت وب سایت ( Content Management System ) کاملا فارسی می باشد که پس از بررسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است.  از آن تاريخ تا کنون ٢٧ نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاظر آخرين نگارش برنامه ، ٨ مي باشد.


مشخصات کلی پورتال HighCMS

 

   مبتنی بر تکنولوژی .Net

   پایگاه داده قدرتمند .MS SQL Server 2005

   معماری چند لایه

   محیط کاملا فارسی

   پشتیبانی از کلیه زبان های دنیا ( Utf-8 Encoding )

   قابلیت اتصال به کلیه برنامه های تحت وب و نمایش خروجی در قالب سایت

   قابلیت افزودن امکانات جدید

   قابل استفاده در اینترنت ، اینترانت و شبکه های داخلی

   قابلیت اتصال با سایت های دیگر از طریق تکنولوژی ( RSS ) XML

 

 

لازم به توضیح می باشد در حال حاضر بیش از 200 شرکت و موسسه دولتی و خصوصی ، از این سیستم جهت ارائه خدمات خود استفاده می کنند.

 
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس