درباره ما|معرفی HighCMS|امکانات سیستم|استخدام طراح وب|ويژه مشتریان|همکاری با ما
جستجوی پیشرفته
 
 
 

HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت محتوای وب سایت (Content Management System) کاملا فارسی می باشد که پس از برسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است. از آن تاريخ تا کنون ٢9 نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاضر آخرين نگارش برنامه ، 8.7 ميباشد.

 
 

 آريانيک پس از طی 3 سال موفق ( 1380 تا 1383 ) در جذب بازار و پاسخگوئی به نیاز مشتریان CMS ، از سال 1384 با توجه به برخی از کمبود های سیستم توليد و مدیريت وب سایت ( به دليل ساختار کلی CMS ) برای سازمان ها و ارگانهای بزرگ ، اقدام به توليد پورتال سازمانی به جهت تکمیل امکانات وب سایت و ارتباطات داخل سازمانی نمود .

 
 

معرفی HighCMS

CMS (Content Management System) نام عمومی نرم ‏افزارهايی است که برای مديريت محتوای وب ‏سايت‏های پويا مورد استفاده قرار می‏گيرند. اين نرم‏افزارها اين امکان را به مديران وب‏ سايت‏ها می‏دهند که بدون داشتن هرگونه اطلاعات فنی و برنامه ‏نويسی به مديريت محتوای وب‏ سايت خود بپردازند. علاوه بر ايجاد و نگهداري وب سايت، کنترل گردش اطلاعات،مديريت چيدمان و نحوه نمايش اطلاعات از بخشهاي اساسي سيستم مديريت محتواي وب سايت مي باشد.

 

از آنجایی که نرم افزار مدیریت محتوای گروه  آریانیک تماماً توسط متخصصان ايراني و فارسي زبان طراحي شده است  لذا بر خلاف ديگر نرم افزارهاي ترجمه شده به فارسي در هيچ قسمتي كاربران ايراني را با مشكل مواجه نمي‌كند و نیز خصوصیت بارز این سیستم که باعث متمایز شدن آن از نمونه های داخلی و خارجی گردیده ، تولید سایتهای پویا به زبانهای دلخواه  بدون تغییر در ساختار نرم افزاری آن می باشد.

 

HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت وب سایت ( Content Management System ) کاملا فارسی می باشد که پس از بررسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است.  از آن تاريخ تا کنون ٢٧ نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاظر آخرين نگارش برنامه ، ٨ مي باشد.


مشخصات کلی پورتال HighCMS

 

   مبتنی بر تکنولوژی .Net

   پایگاه داده قدرتمند .MS SQL Server 2005

   معماری چند لایه

   محیط کاملا فارسی

   پشتیبانی از کلیه زبان های دنیا ( Utf-8 Encoding )

   قابلیت اتصال به کلیه برنامه های تحت وب و نمایش خروجی در قالب سایت

   قابلیت افزودن امکانات جدید

   قابل استفاده در اینترنت ، اینترانت و شبکه های داخلی

   قابلیت اتصال با سایت های دیگر از طریق تکنولوژی ( RSS ) XML

 

 

لازم به توضیح می باشد در حال حاضر بیش از 200 شرکت و موسسه دولتی و خصوصی ، از این سیستم جهت ارائه خدمات خود استفاده می کنند.

 
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه