درباره ما|معرفی HighCMS|امکانات سیستم|استخدام طراح وب|ويژه مشتریان|همکاری با ما
جستجوی پیشرفته
 
 
 

HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت محتوای وب سایت (Content Management System) کاملا فارسی می باشد که پس از برسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است. از آن تاريخ تا کنون ٢9 نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاضر آخرين نگارش برنامه ، 8.7 ميباشد.

 
 

 آريانيک پس از طی 3 سال موفق ( 1380 تا 1383 ) در جذب بازار و پاسخگوئی به نیاز مشتریان CMS ، از سال 1384 با توجه به برخی از کمبود های سیستم توليد و مدیريت وب سایت ( به دليل ساختار کلی CMS ) برای سازمان ها و ارگانهای بزرگ ، اقدام به توليد پورتال سازمانی به جهت تکمیل امکانات وب سایت و ارتباطات داخل سازمانی نمود .

 
 

چرا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

 

    امروزه يك شركت يا سازمان بدون داشتن وب سايت در جهان ناشناخته است . بهينه ترين  و مقرون به صرفه ترين راه براي نمايش اطلاعات تجاري و تبليغاتي به ميليونها بيننده روزانه در سراسر جهان ، سايتهاي اينترنتي مي باشد . با استفاده از اين دستاورد عظيم ، ديگر ملاقات حضوري با مشتريان جهت تبليغات يا بازاريابي معنايي ندارد .

 

    متقاضيان مي توانند از همه جاي دنيا ، تنها با ديدن وب سايت شما ، اطلاعات مورد نياز خود را به دست آورند. با داشتن صفحات جذاب ، به جاي صرف هزينه هاي كلان براي طراحي و چاپ كاتالوگ مي توانيد از آدرس اينترنتي خود استفاده نماييد . بدين وسيله علاوه بر استفاده از تكنولوژي هاي مدرن روز ، صرفه جويي عمده اي در هزينه ها خواهيد نمود . روزگاري اولين قدم در تبليغات را طراحي كارت ويزيت مي دانستند و مشتريان قبل از مراجعه حضوري به يك موسسه كارت ويزيت موسسه را مبين سليقه ، عملكرد و سطح كار آن مي دانستند . ولي امروزه وضع تغيير يافته و وب سايت اختصاصي يك شركت يا موسسه به عنوان اصلي اساسي در تبليغات و بازاريابي محسوب مي شود .

 

    مسلماً يك وب سايت شكيل ، جذاب ، كار بر پسند و حرفه اي مي تواند در بازاريابي و جذب مخاطبين و ايجاد حس اعتماد در آنها بسيار مؤثر باشد .صفحات جذاب و مدرن به همراه تصاوير زيبا تاثير به سزايي در جذب مشتري خواهد داشت .

 

    موتورهای جستجو در اینترنت به طور رایگان، اشخاصی که کالا یا خدمات مشابه خدمات شما را جستجو می کنند را به سایت شما راهنمایی می کنند.

 

    هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا یادآوری نمایید.

 

    اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

 

    اينترنت اين امكان را به مشتريان شما مي دهد كه به سرعت پي به تغييرات و محصولات جديد شما برده و از آخرين اخبار شركت مطلع شوند. آنها مي توانند به راحتي از طريق پست الكترونيكي و يا انجمنهاي موجود با شما در تماس بوده و صداي خود را مستقيما به گوش شما برسانند

 

    براي آنكه از رقيبانتان عقب نمانيد، مجبوريد اينترنت را همچون يك كتاب اول (yellow page) ببينيد. اگر شما در وب نباشيد رقيبانتان هستند! اگر هزينه زيادي را براي تبليغ در روزنامه ها اختصاص ندهيد هيچكس از وجود شركت شما با خبر نخواهد شد. همين مساله در مورد اينترنت نيز صدق مي كند. بزودي جامعه ما بگونه اي خواهد شد كه اگر مردم شركت شما را در وب نيابند، ديگر وجود نخواهيد داشت. باید بتوانید فعالیتهای خود را به گونه ای سامان دهید که جلوتر از رقبای خود باشید و بتوانید سهم بیشتری از بازار را بدست آورید.


    يك نمايندگي، يك شركت بزرگ، يك شركت پيمانكاري و يا هر چه كه هستيد مي توانيد كارهايتان را در وب سايت نمايش دهيد. هر زمانيكه مشتري بخواهد پروژه ها و كارهاي قبلي شما را ببيند به سادگي مي توانيد وي را به وب سايتتان راهنمايي كنيد.

 

    خريد در هر زماني از روز امكانپذير است و نيازي نيست كه در روزهاي تعطيل شركت شما باز باشد. هر موقع كه كسي بخواهد در مورد زمان كار، محل شركت، كالاها و يا هر جزئيات ديگري از تجارت شما اطلاعات كسب كند، مي تواند آنها را از وب سايت شما و بدون آنكه هيچ مزاحمتي براي شما بوجود آيد، بدست آورد.

 

    هنگاميكه شما يك وب سايت داريد مي توانيد محصولات و خدمات خود را بدون نياز به استخدام كارمندان اضافي ارائه دهيد و طبيعتا نيازي نيست كه منابع مالي خود را صرف پاداش و بيمه كارمندان خود نماييد.

 

    در نظر بگيريد چند كارت و بروشور و يا هر چيز تبليغاتي ديگر بايد منتشر و پست كنيد تا مشتريان شما از اخبار فروش و خدمات شما مطلع شوند. در حاليكه مي توانيد از شر تمامي اينها خلاص شويد اگر براي ارائه اطلاعات از وب سايتتان استفاده كنيد و تنها مشتريان را به مشاهده آن در وب سايتتان دعوت كنيد. همچنين مي توانيد با جمع آوري آدرس هاي پست الكترونيكي مشتريان خود، آخرين اطلاعات شركت را به راحتي و با سرعت از طريق پست الكترونيكي به آنها اطلاع دهيد.

 

   براحتي با ايجاد يك صفحه FAQ (سوال و جواب ) مي توانيد خيال مشتريانتان را آسوده كنيد و تمامي سوالات احتمالي مشتريان را پاسخ گوييد.

 

    با قراردادن نظرسنجی در سایت می توانید از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات بازدیدکنندگان و مشتریان خود آگاه شوید .

 
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه